fbpx

Ceník obnovy dat

EXALAB Data Recovery nabízí obnovu dat z širokého spektra datových médií za konkurenceschopné ceny a se zajímavými slevami pro studenty, seniory, obchodní partnery, objemové slevy a další.

Cenu obnovy dat stanovujeme na základě náročnosti a nákladů na konkrétní zakázku. Každého zákazníka si vážíme, a proto abychom pokryli potřeby co nejširšího spektra zákazníků, poskytujeme též komplexní diskontní politiku, kdy zohledňujeme například, zda zákazník je student, senior, nezisková organizace, náš obchodní partner a další.

Jednotlivé případy obnovy dat se mohou více či méně lišit, proto zde není možné uvést přesný ceník, pouze cenové rozpětí. Přesnou cenu a časovou náročnost vám sdělíme po bezplatné diagnostice. Platíte pouze za úspěšnou záchranu dat!

 Ceník záchrany dat
Doprava zdarma *
Diagnostika zdarma
Poškozený souborový systém 1.000 - 6.000 Kč
Poškozená elektronika 2.000 - 15.000 Kč
Mechanické poškození 2.000 - 17.000 Kč
Pole RAID případ od případu

Ceny nezahrnují 21% DPH.
Ceny se v případě velmi závažné nebo kombinované vady mohou lišit.
* Doprava k nám je zcela v naší režii. Pokud si následně budete přát zaslat paměťové médium bez objednávky záchrany dat zpět, budeme vám účtovat 150 Kč.

Chcete-li využít slev pro obchodní partnery, získat technickou a marketingovou podporu pro váš business, či navázat jiný typ obchodní spolupráce, pak si prohlédněte sekci pro partnery nebo nás kontaktujte.

Objednejte bezplatnou diagnostiku nebo záchranu dat

Zjistíme příčinu ztráty dat a informujeme vás o možnostech obnovy dat a finální ceně.

Chybná hodnota
Chybná hodnota
Chybná hodnota
Chybná hodnota
Chybná hodnota
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.