fbpx

EXALAB Data Recovery

Záchraně dat se věnujeme od roku 2006 v České republice, Lucembursku a dalších zemích Evropy

EXALAB Data Recovery je značka provozovaná společností Microshop s.r.o. se sídlem v České republice. Specializuje se na služby a produkty spojené s obnovou dat, ale také na dodávku a integraci informačních technologií, outsourcing (ICT), a to jak ve státním, tak i v soukromém sektoru.

Naše dceřiná společnost Microshop, S.à r.l. sídlí v Lucembursku. Díky tomuto strategickému umístění v srdci Evropy můžeme poskytovat své služby na obnovu dat nejen zákazníkům z České republiky a Lucemburska, ale i dalších evropských států.

Věříme, že spokojený zákazník je klíčovým prvkem našeho úspěchu, proto se vždy snažíme poskytovat co nejkvalitnější služby. Naše služby využívají nejen jednotlivci a menší společnosti, ale také velké korporace a vládní organizace.

V oblasti obnovy dat z datových médií máme zkušenosti od roku 2006, v oblasti integrace informačních technologií a outsourcingu (ICT) již od roku 2000. Firma Microshop s.r.o. je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001/2008 a 14001:2004 a zaměstnanci mají certifikaci v programech společností Microsoft, Cisco a IBM, což jsou předpoklady pro plnění zakázek na nejvyšší možné úrovni ve všech oblastech trhu s informačními technologiemi.

Kvalifikační předpoklady:

  • Firma Microshop s.r.o. je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2016 a 14001:2016
  • Zaměstnanci mají certifikaci i v programech společností Microsoft, Cisco a IBM
  • Splnění základních kvalifikačních kritérií dle zákona 134/2066 Sb. o veřejných zakázkách
  • Pojištění odpovědnosti za škodu na 10 mil. Kč
  • Základní kapitál ve výši 2 000 000 Kč
  • Rychlost dodávky na základě individuálních smluv
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.